Facebook

Facebook Müşteri Hizmetleri?

Facebook Yardım Merkezi

Facebook müşteri hizmetleri, milyarlarca kullanıcıya ev sahipliği yapan Facebook en eski ve en popüler sosyal ağlardan bir tanesidir. Facebook zamanla bünyesine Instagram, Whatsapp vb. bir çok ağıda kendi bünyesine dahil etmiştir. Zaman zaman Facebook Kullanıcılarının hesaplarına erişememe, gönderi şikayet etme, hesaplarının çalınması ile ilgili sorunlardan dolayı Facebook’a ulaşmaya ihtiyaç duyuyor. Fakat Facebook telefon ve Facebook mail kanalıyla destek hizmeti vermemektedir. Aşağıdaki linklerini ekleyeceğimiz çevrim içi kanalları kullanarak yaşadığınız sorunları çözebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri - Facebook Müşteri Hizmetleri?
facebook müşteri hizmetleri

Facebook Yardım Topluluğu

Facebook yardım topluluğu üzerinden özellikle hesap şikayet etme, uygunsuz olan paylaşımları bildirme ve hesap çalınması ile ilgili sorunlara Facebook yardım topluluğu üzerinden hızlı yanıt vermektedir. Facebook yardım topluluğuna ulaşmak için aşağıdaki linkten Facebook ile iletişime geçebilirsiniz.

Facebook hesabınız hacklendi ve başkaları tarafından hesabınız ele geçirildi ise aşağıdaki Facebook çevrim içi kanaldan sorununuzu çözebilirsiniz.

https://www.facebook.com/hacked

Facebook üzerinde hesabınızı biri taklit ediyorsa, uygunsuz paylaşımları, birisi sizi rahatsız ediyorsa bu sebeplerden dolayı sorununuzu aşağıdaki çevrim için Facebook yardım destek kanalından çözebilirsiniz.

https://www.facebook.com/help/263149623790594/

Facebook Yardım Merkezi

Facebook yardım merkezi, Facebook üzerinden hesabınızın silinmesi, hesabınızı dondurma gibi diğer facebook ile ilgili sorunlarınızı aşağıdaki Facebook Yardım Merkezini kullanarak bir çok sorunu da çözebilirsiniz.

https://www.facebook.com/help/?ref=pf

Facebook ile ilgili daha çok sorunun çözümü için Facebook sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı