Facebook

Facebook Hesabı Nasıl Silinir?

Facebook Hesabı Silme

Facebook hesabı nasıl silinir, Facebook hesabınızı kalıcı olarak silmek istiyorsanız. Bu yazımızda sizlere adım adım facebook hesabınızı nasıl kalıcı olarak silebileceğinizi anlatacağız. Hesabınızı silmeden önce uyarılarımıza da dikkat edin!

Facebook Hesabi Nasil Silinir 1024x576 - Facebook Hesabı Nasıl Silinir?
Facebook Hesabi Nasil Silinir

Facebook Hesabı Silmeden Önce Uyarılar

Öncelikle hesabınıza bağlı sayfa, grup var ise onları farklı bir hesaba aktarmanız gerekmektedir. Eğer sayfa ve gruplarınızı aktarmazsanız kalıcı olarak grup ve sayfalarınızda silinecektir. Facebook da silinen hesap tekrar bir daha açılamıyor bunun için silmeden önce hesabınızı silip silmeyeceğinize doğru karar vermeniz gerekiyor.

Facebook hesabınızı sildiğiniz zaman hesabınız kalıcı olarak silinse bile arkadaşlarınıza gönderdiğiniz mesajlar eğer arkadaşlarınız silmemişse o mesajlar arkadaşlarınızda silene kadar kalacaktır. Facebook hesabınızda eğer paylaşım çok fazla ise hesabınızın kalıcı olarak silinmesi biraz zaman alır.

Facebook Hesabı Nasıl Silinir?

Yukarıdaki uyarıları mutlaka okumanızı öneririz. Facebook hesabınızı silmeye karar verdiyseniz. Hesabınıza giriş yapınız ardından aşağıdaki linke tıklayarak facebook hesabını silme sayfasına ulaşınız.

https://www.facebook.com/help/delete_account/

Yukarıdaki linke tıkladığınız zaman aşağıdaki  sayfa’ya geliniz. Ardından sağ alt köşede bulunan Hesabı Sil butonuna basınız.

Aşağıdaki sayfada Facebook hesabınızı sildiğinizden emin olmak için sizleri son kez uyarıyor. Hesabımı Sil diyerek devam edin.

Son olarak açılacak pop-up penceresinde bulunan şifrenizi ve güvenlik kodunu girmeniz gerekiyor. Bu adımı da tamamlayınca facebook hesabınızı kalıcı olarak silmiş olacaksınız.

Facebook ile ilgili daha çok sorunun çözümü için Facebook sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı