Facebook

3223 Facebook Onay Kodu

3223 Facebook Onay Kodu Nedir?

3223 Facebook onay kodu, Facebook hesabınızdan Facebook üzerindeki oyunlara ve uygulamalara giriş yapınca sizden mail ve telefon gibi bilgilerinize erişmeyi ister, sizde oyun ve uygulamaya giriş yapabilmeniz için bu onayı vermeniz gerekmektedir. Bu şekilde kötü niyetli kişiler tarafından oyun ve uygulama yapılarak kullanıcıların kişisel bilgileri toplanıyor. İleriki yıllarda hesabınızı ele geçirmek için telefon ve maile erişim sağlamak için çalışmalar yapıyorlar.

3223 Facebook Onay Kodu 1024x682 - 3223 Facebook Onay Kodu
3223 Onay Kodu

3223 Facebook Onay Kodu Nedir?

3223 onay kodu iki farklı durumda gelebilir. Birincisi telefon numaranızı yanlışlıkla bir kullanıcı hesabına eklemiştir. Şifresini unuttuğu zaman Facebook sitesi üzerinden “Şifremi Unuttum” sekmesi üzerinden telefona 3223 onay kodu gönderir.

İkinci olarak yukarıda bahsettiğimiz gibi kötü niyetli kişiler tarafından bilgilerinizi ele geçiren birileri şifrenizi öğrenmek için “Şifremi Unuttum” sekmesi üzerinden onay kodu isteminde bulunmuştur. Bu gelen kodları kimse ile paylaşmayın ve herhangi bir işlem yapmayın. Tedbir amaçlı olarak şifrenizi değiştirin. Eğer onay kodu çok sık geliyor ve gelmesini istemiyorsanız. 3223 numarasını rehberinize ekleyin, bu numarayı engelleyin. Bu işlemden sonra rahatsız edici mesajlardan kurtulabilirsiniz.

Yinede sorunuz çözülmedi ise aşağıdaki yorum kısmına sorununuzu detaylı olarak yazın. Kısa sürede sorununuz çözülecektir. Facebook ile ilgili daha çok sorunun çözümü için Facebook sayfamızı ziyaret ediniz.

2 Yorum

  1. لطفا این فیسبوک من را همکاری کنید تا دست رسی داشته باشم به فیسبوک شخصی خودم

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı