Facebook

101 Okey Plus Facebook Bağlantı Hatası

101 Okey Plus Facebook İle Bağlanamıyorum

101 Okey Plus Facebook bağlantı hatası, Android veya IOS cihazınızın üzerinden 101 okey plus oyununa Facebook uygulaması üzerinden girildiği zaman bağlantı hatası var yazıyor ise aşağıdaki çözüm önerisini deneyerek hatayı çözebilirsiniz.

101 Okey Plus Facebook Baglanti Hatasi - 101 Okey Plus Facebook Bağlantı Hatası
101 Okey Plus Facebook

101 Okey Plus Facebook İle Bağlanamıyorum

Android cihazınız var ise Google Play Store giriş yapın. Eğer IOS cihazınız var ise App Store giriş yapın. Cihazınızdan ayarlar menüsünü açın. Uygulamalar veya uygulama yöneticisine girin. Bu seçenek cihazdan cihaza farklılık gösterebilir. Uygulamaların arasında öncelikle 101 Okey Plus uygulamasını bulup, Zorla durdur düğmesine basın. Ön belleği temizle düğmesine basın. Daha sonra Google Play veya App Store uygulamasını bulup Zorla durdur ve ön belleği temizleyi yapın.

Eğer sorun düzelmez ise; 101 Okey Plus uygulaması kaldırıp yeniden yükleyin. Birde internetten kaynaklı bir sorun olabilir. Bunun içinde mobil veriden internetten kullanıyorsanız. Mobil veriyi kapatıp Wifi’den bağlanmayı deneyin. Wifi’den internet kullanıyorsanız. Wifi kapatıp. Mobil internetinizi açarak uygulamaya giriş yapmayı deneyin!

Yinede sorunuz çözülmedi ise aşağıdaki yorum kısmına hatanızı detaylı olarak yazın. Kısa sürede sorununuz çözülecektir.

Facebook ile ilgili daha çok sorunun çözümü için Facebook sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı